Podstawowe wyposażenie do jazdy

Podstawowe wyposażenie do jazdy

Bez względu na cel podróży, mamy wyposażenie, które pozwoli tam dotrzeć. Opracowana z myślą o motocyklistach, nasza kolekcja zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i pewność na drodze. Od klasycznych kurtek skórzanych i kasków, po okulary i rękawice - możesz spersonalizować swój styl tak jak motocykl.

SKLEP INTERNETOWY TWIN PEAKS

KASKI

Kaski są najważniejszym elementem wyposażenia ochronnego. Statystyki pokazują, że dobrze dobrany kask znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo poważnego urazu głowy. Dlatego należy wybrać naprawdę odpowiedni.

Odwiedź nas a my sprawdzimy Twój kask pod kątem dopasowania, wieku i uszkodzeń.

Sprawdź kaski w naszym sklepie internetowym

KURTKI

Nasze kurtki dają dokładnie to, czego oczekujesz – na drodze i poza nią. Są dostępne w nowoczesnej i klasycznej stylistyce.

Zrodzone z najlepszej tradycji, wytrzymają każdą próbę czasu. Wysokiej jakości skóry są w pełni wybarwiane, więc nawet wytarte wyglądają wspaniale.

Sprawdź kurtki w naszym sklepie internetowym


ODZIEŻ SPORTOWA PERFORMANCE

Ważne jest, by dobrze wyglądać po zejściu z motocykla i czuć się dobrze na nim. Dlatego też opracowaliśmy kolekcję odzieży sportowej Performance, która stanowi znakomitą warstwę spodnią podczas jazdy.

Opierając się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, nasze materiały pomagają regulować temperaturę ciała i sprawiają, że skóra jest chłodna, sucha i świeża przez cały dzień.

PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE OCHRONNE

Bez względu na warunki pogodowe zapewnia bezpieczną jazdę. W naszych rozwiązaniach zastosowaliśmy najnowsze technologie, więc inni użytkownicy drogi będą Cię zawsze widzieli, a Ty będziesz się cieszyć komfortem podróżowania, nawet jeśli pogoda sprzysięgła się przeciwko Tobie.

Od kurtek z siatką chłodzącą po całą gamę wodoodpornych ubrań o wysokiej widoczności - gwarantujemy możliwość jazdy w każdym klimacie.


Sprawdź odzież do jazdy w naszym sklepie internetowym