2022 Low Rider™ El Diablo

"Diabeł Tkwi W Szczegółach"

Współczesna odsłona kultowej maszyny Harley-Davidson FXRT z 1983 roku i kolejna wariacja zainicjowanego przez ten model ruchu custom, który żyje po dziś dzień. 2022 Low Rider El Diablo ucieleśnia ducha południowo-kalifornijskiej kontrkultury lat osiemdziesiątych, odświeżonej pakietem progresywnych rozwiązań, takich jak kunsztowny lakier custom czy superwydajny system audio od Rockford Fosgate, a do tego każdy egzemplarz jest oznaczony indywidualnym numerem seryjnym

Zobacz Motocykl

Silnik Milwaukee-Eight™ 117 V-twin

Nowy pułap momentu obrotowego i pojemności w montowanym fabrycznie układzie napędowym. Precyzyjne chłodzenie olejem i powietrzem. Moment obrotowy 168 Nm przy 3500 obr./min. Dostrojony filtr powietrza Heavy Breather i wydech o wysokim przepływie maksymalizują wydajność silnika, co poczujesz przy każdym obróceniu manetki.

System Audio Harley-Davidson® Sygnowany Przez Rockford Fosgate™

Motocykl o wysokich osiągach zasługuje na wysoce wydajny sprzęt audio. Fabrycznie montowany zestaw do Low Rider El Diablo zapewnia niezwykłą wydajność oraz idealne dopasowanie do owiewki. Mocny, inteligentny wzmacniacz z technologią cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP) został zaprojektowany tak, by doskonale działać w wymagającym środowisku motocyklowym. Łączy się z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth i odtwarza zapisane oraz przesyłane strumieniowo pliki dźwiękowe z użyciem pary wbudowanych głośników.

Lakier I Grafiki

01

Malowanie

Schemat malowania wyselekcjonowany specjalnie dla tego wyjątkowego motocykla jest drobiazgowo nakładany ręcznie przez mistrzów rzemieślników.

02

Pinstripping

Ukłon w stronę modelu Harley-Davidson FXRT Sport Glide z roku 1983. Prążki zanikają wokół panelu, dzięki czemu ręcznie malowane paski Pale Gold na jasnoczerwonych panelach El Diablo Bright Red nabierają głębi.  

03

Grafiki

Poza kunsztownym lakierem, El Diablo jest ozdobiony napisem Harley-Davidson w stylu custom z „rogami diabła”, wstawką na konsoli z indywidualnym numerem 1/1500 oraz grafiką kolekcji "Ikony" na tynym błotniku.

Kontakt

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.